13.7 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Vilkakora – účinný adaptogen i posilovač imunity

Vilkakora neboli Kočičí dráp je kůra z jihoamerické liánovité rostliny, která je známa především pro svoji schopnost posilovat imunitu. Kromě toho má ale také široké spektrum dalších účinků, pro které je oblíbena po celém světě. Využijte jejích vlastností i vy a vyzkoušejte její působení na vlastní kůži.

Vilkakora je známý adaptogen

Adaptogenní účinky vilkakory souvisí se zvyšováním tolerance lidského těla vůči stresu, ale také se zlepšením jeho fyzické výkonnosti i duševní odolnosti. Pravidelná konzumace vilkakory vám může zlepšit náladu, snížit úzkosti a také vás celkově zklidní. Vilkakora dokáže také pomoci se snazším usínáním zejména, pokud bojujete s nespavostí. Blahodárný vliv této rostliny byl prokázán také v oblasti dermatologie. Blahodárné účinky vilkakory na pokožku jsou využitelné zejména při hojení ran a léčbě nejrůznějších dermatologických chorob.

Vilkakora nejen pro duševně pracující lidi

Vilkakora díky svým adaptogením vlastnostem pomáhá všem, kdo trpí důsledky přehnaného pracovního tempa či duševního vypětí, které dlouhodobě ničí jejich tělesné, ale i psychické zdraví. Dopřejte si ji pravidelně a určitě poznáte rozdíl. Konzumace jakýchkoliv bylinek vás ale nezachrání, hodláte-li ve vražedném tempu pokračovat. Jestliže se cítíte přepracovaní a bez energie, je na místě v první řadě především zpomalit a začít pracovat na kvalitnějším prožívání života. Silná imunita, kterou budete mít v důsledku konzumace vilkakory vám v tomto případě přijde rozhodně vhod.

Jak vilkakoru konzumovat?

Nejjednodušší způsob spočívá v konzumaci vilkakory ve formě mletého prášku. Ten si můžete nasypat na ranní kaši anebo třeba do jogurtu při odpolední svačince. Prášek je možné samozřejmě také rozmíchat s vodou a vypít. Vilkakoru je možné požívat ale také ve formě čaje. Především v období rekonvalescence po dlouhodobé nemoci je tento způsob tím nejpřínosnějším. Nálev z této byliny povede nejen k posílení imunity, ale také k potlačení únavy, která období po prodělání nemoci provází. Zároveň vilkakora podpoří tělo v boji s dalšími infekcemi a nemocemi a vaší psychice dodá na klidu. Kočičí dráp je bylinka, kterou by měl rozhodně vyzkoušet každý a podle jejích účinků se rozhodnout, zda je to to pravé pro něho.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality