6.1 C
Brno
Pondělí, 27 března, 2023

3 chanelovské looky za pár hodin!

Jeden den stačil španělské herečce Penelope Cruzové na filmovém festivalu v San Sebastianu, aby vystřídaly čtyři různé outfity.

Pravda 20.09.2021 09:00 Virus Outbreak Spain San Sebastian Film FestivalFoto: SITA / AP, Alvaro Barrientos
Španělská herečka Penelope Cruz v kabátku a kalhotách Chanel na filmovém festivalu v San Sebastianu.
Držitelka Oscara je ambasadorkou značky Chanel a tak nepřekvapilo, že až tři z nich patřily právě do jejího portfolia. Bez ohledu na to, že francouzský ateliér patří mezi nejluxusnější na světě a jeho produkty se i cenově hýbou při astronomických částkách, styl Cruzové může být skvělou inspirací pro běžné ženy.

Volba košilových šatů či šmrncovní kabátků a kostýmních variací s kalhotami nebo sukněmi patří mezi oblíbenou garderobu, která je zároveň často v případě dám i vyžadována – pokud vezmeme v úvahu pracovní dress-code.

zvětšit
Herečka Penelope Cruz v sukňovém kostýmu z … Foto: SITA / AP, Alvaro Barrientos
Herečka Penelope Cruz v sukňovém kostýmu z dílny značky Chanel.
Cruz samozřejmě předvádí styling, které jsou o něco noblesněji, luxusnější, ale zároveň i uvolněnější. Například, pokud jde o sukni s výraznějším rozparkem, krajkový kabátek či kostým s výrazným metalickým zatkávaním v materiálu.

V nabídce masového trhu se najdou i velmi ekonomické varianty na klasické chanelovské saka, produkty z tvídu, žakár či buklé. A nejen ty, esteticky lze přiblížit ik modelům šatů či kalhotových overalů. V naší galerii si můžete prohlédnout inspiraci se španělskou divokou, ale i naše tipy z nabídky dostupné v Slovenské končinách.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality