13.7 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Do kterých kousků oblečení zainvestovat na zimu?

Zima se nám rychle blíží a my už zaznamenali první sníh. S nastávajícím chladným počasím je potřeba i výměna šatníku. Lehké podzimní tenisky a nízké kozačky ukliďte do krabic a vydejte se na nákup kvalitního teplého oblečení.

Zimní bunda je základ

Právě do zimní bundy se vyplatí investovat nejvíce. Nabídka je velmi široká, a tak si na své přijdou jak příznivci sportovního stylu, tak ti, kteří se cítí lépe v elegantních kouscích. Bunda by měla být dostatečně zateplená, abyste v ní pohodlně zvládli každodenní pochůzky. Vybírejte kvalitní materiály, které vám budou navíc na těle příjemné. V neposlední řadě se vám vybraný kousek musí líbit. Nebojte se výraznějších barev a výstřednějších střihů, tato sezóna je pro ně jako stvořená.

Nakupte si kvalitní teplou obuv

Při koupi obuvi dopředu rozmýšlejte, kam ji budete nosit. Zda potřebujete spíš formálnější kousky do práce, nebo na volnočasové chvíle. V obou případech je dobré vybírat boty dle pohodlnosti a kvality. U bot je lepší sáhnout po neutrálních barvách, které snadno zkombinujete s jinými kousky. Opět je důležité dbát na kvalitu, právě u zimní obuvi obzvlášť. Během české zimy nikdy nevíte, jaké vás potká počasí. Proto je dobré mít boty, které zvládnou mráz, sníh i mokro.

Nepodceňte zbytek šatníku

Sice jsme řekli, že bunda a boty jsou základ, ale v letních kraťasech vám asi příjemně nebude. Nikdy není dost dobře padnoucích riflí a triček. V zimních měsících jistě oceníte i pár pletených svetrů, které jsou letos velmi oblíbené.

Posledních několik sezón jsou trendem především mikiny, kterým jistě přijdete velmi rychle na chuť. Hitem zimy je vrstvení, a právě na něj nejlépe kousky, jako jsou svetry a mikiny, upotřebíte. Do povinné zimní výbavy patří dále čepice, šály a rukavice, které s radostí vytáhnete v mrazivých dnech.

Sjezdovka volá

Dostáváme se mnohdy k těm nejnákladnějším kouskům zimního šatníku – výbava na zimní sporty. Jste-li vášnivým lyžařem nebo snowboardařem, jistě víte, že při výběru vhodného oblečení se vyplatí příliš nešetřit. Právě kvalitní lyžařská bunda a kalhoty zajistí to, že vám nebude při jízdě zima a při sněžení oblečení nepromokne.

Správná výbava se může vyšplhat na částku několika tisíc korun, ale v tomto případě platí, že cena bude přímo úměrná kvalitě. Překročí-li cena za vybavení váš stanovený rozpočet, půjčka na účet se o problém postará.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality