13.7 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Restaurace Benecko: Horská restaurace s kvalitní kuchyní

Tato restaurace nabízí moderní domácí kuchyni, která se skládá hlavně z místních čerstvých surovin. Jedná se tak o jedinečný gastronomický zážitek, při kterém potěšíte své chuťové buňky. Přípravu jídla navíc můžete sledovat díky otevřené kuchyni, která dává na odiv práci kuchařů.

Restaurace Benecko

Váháte, kam do restaurace na Benecku? Restaurace TOP Benecko je tou správnou volbou. Je to moderní horská restaurace, která využívá hlavně místní suroviny z Krkonoš. Vše je tak čerstvé a ve špičkové kvalitě. Vychutnejte si pstruha z místních sádek či hovězí z nedaleké farmy. Jako sladkou tečku si užijte zmrzlinu místní výroby. To vše doplněno o zkušenou obsluhu, která se postará o to, abyste si atmosféru tohoto místa užili dosyta. Restaurace Benecko potěší ty, kteří si potrpí na skvělý servis.

Benecko restaurace

Benecko restaurace se skvěle hodí i pro různé eventy. Jestliže plánujete návštěvu ve více lidech, hodí se rezervace restaurace Benecko. Toto místo nabízí přípravu tabulí pro 4 až 80 lidí, přičemž na venkovní terase se může usadit dalších 120 lidí. Pro soukromé akce se pak nabízí uzavřený salonek, který má kapacitu pro 40 osob. Hodí se tak také jako restaurace na svatební hostinu Benecko.

Příjemná dovolená

Restaurace je součástí ProFamily Hotel TOP Benecko, takže se zde můžete ubytovat a užít si dovolenou v klidné přírodě Krkonoš. Po ránu si tak můžete užít chutné snídaně v restauraci a poté vyrazit za vlastním programem. Užijte si odpočinku, či vyražte za turistikou, lyžováním či jízdou na kole. Místní přírodu si zamilujete kdykoliv, těšit se navíc můžete na komfortní ubytování a lahodné jídlo.

Benecká restaurace vás potěší jídlem z místních surovin, které jinde nenajdete. To vše zkombinují kuchaři do jedinečného jídla, které rozhodně stojí za ochutnání.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality