13.7 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Mají 60 plus a jsou okouzlující! Trio ženských hvězd z EMMY inspiruje i běžné ženy

Při známé větě, že věk je jen číslo si nejedna žena povzdechne jako při nějakém otřepaná klišé. Pohled na trio hollywoodských hereček však hovoří jinou řečí – ano, i po šedesátce mohou dámy vypadat opravdu úchvatně.

Pravda 20.09.2021 13:00
Móda z cen EMMY 2021
FOTOGALERIE
Herečka Mandy Moore.
Herečka Cecily Strong.

  • 48Herečka Catherine Zeta-Jones v róbě od Cristiny …
    Na červeném koberci letošních cen EMMY se objevilo několik zralých ženských hereckých hvězd a téměř každá z nich ukázala, že elegance, šarm a styl nejsou závislé od data narození. Každá z nich může být inspirací pro vrstevnice, ale i mladší ročníky. Jedna elegancí, druhá nenuceností a půvabem a třetí například i odvahou experimentovat.

Jennifer Coolidge
Kulatou šedesátiny oslavila teprve nedávno, koncem srpna. Slavná představitelka „Stiflerova mámy“ se na cenách objevila jako hvězda seriálu White Lotus a zahviezdila i volbou džerzejové tmavěmodré róby od Christiana Siriano. Velmi rafinovaně zahalila ramena, když si je nechala zahalit jakoby rafinovaným aranžování pláštíkem. Šaty půvabně vytvarovali figuru a zbytečně neprovokovali. Detaily fungovaly výborně a plavá blond hříva padlá na ramenou celkový dojem ještě omladzovala.

zvětšit
Herečka Jennifer Coolidge v šatech Christian … Foto: SITA / AP, Chris pizzelle
Herečka Jennifer Coolidge v šatech Christian Siriano.
Allison Janney
Držitelka Oscara, 61-letá Janney již několik let patří mezi nejpůvabnější zralé dámy Hollywoodu. Volba bílé večerní toalety z kolekce couture byla ukázková. Barva omlazuje, Janney se svou postavou si ji může bez obav dovolit. Architekturní detaily ve střihu navíc ještě více zvýrazňují sošnosť její křivek. Účes z krátkých vlasů s jakýmsi „mulletom“ vzadu působí mladistvě a mírně rebelsky, vše je však vyvážené doplňky – výraznými náušnicemi, listovkou, ale i líčením.

zvětšit
Herečka Allison Janney v šatech Azzi & amp; … Foto: SITA / AP, Chris pizzelle
Herečka Allison Janney v šatech Azzi & Osta Couture.
Angela Bassett
Je sice věkově nejstarší z trojice zmíněných, v srpnu oslavila 63. narozeniny. V Bassettovej případě však jakoby to nic neznamenalo. Mladistvý vzhled jí pomáhá budovat nejen ukázková pleť s minimem vrásek, ale také zdravý životní styl a udržována figura. Bassett také patřila mezi nejodvážnější dámy večera, když si vybrala v rámci garderoby kreaci Greta Constantine. Přestože cyklámenová volán narušuje klasickou siluetu, herečka si to může dovolit, barva krásně kontrastuje s pokožkou. Líčení i účes působí také mladistvě a tak trochu disko.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality