13.7 C
Brno
Čtvrtek, 1 června, 2023

Čtyři aplikace, které se starají o zdraví

Nevíte si u lékaře ani za svět vzpomenout, jaké antibiotika jste užíval naposledy? Trpíte dlouhým covidom? Nebo chcete být jen ve formě? Pojištěncům Důvěry pomůže více aplikací.

OUR MEDIA SR – ADteam (sponzorovaný obsah) 15.09.2021 00:00 důvěra pr nepouľívat
Mobilní medicínské aplikace jsou pomocníci současnosti – nabízejí komplexní podporu při prevenci i při léčbě. Jejich výhodou je dostupnost, jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Stačí mít s sebou mobilní telefon. Tyto mohou využívat pojištěnci Důvěry bezplatně.

Mobilní aplikace Důvěra – Jdete s dítětem k lékaři a jeho kartička pojištěnce zůstala doma? Kartu pojištěnce i covid průkaz EU máte vždy na jednom místě v mobilní aplikaci Důvěra. Pětkrát v roce můžete díky ní čerpat příspěvek 30 eur na ošetření u zubního lékaře nebo na dentální hygienu. Pokud si zdravotní pojištění platíte sami, v apke Důvěra to uděláte jedním prstem. Užívali jste antibiotika, ale při návštěvě lékaře si už nevzpomínáte na jejich název? V zdravotní kartě ve své apke najdete zdravotní záznamy včetně diagnóz a užívaných léků.

Apka Vitadio Health poskytuje na dálku vzdělávací a psychosociální podporu pacientům s cukrovkou 2. typu od 18 let. Pojištěnci Důvěry se díky ní dostanou bezplatně k programu, v němž pacient průběžně konzultuje svou životosprávu s nutriční terapeutkou. Cukrovka není okrajový problém, trápí více než 350 tisíc obyvatel Slovenska a každý rok přibývají další. „Zhubla jsem, navíc jsem výrazně zlepšila svůj krevní cukr a lékařka mě pochválila za výbornou kompenzaci cukrovky,“ hodnotí program 47-letá Denisa.

Zhiva.sk – Pokud se po překonání covidu stále necítíte dobře, mobilní aplikace může pomoci i při dlouhém covide. Na její aktivaci je potřebný přístupový kód, který pojištěnci Důvěry získají na webové stránce zdravotní pojišťovny. Na začátku se doporučuje změřit si vážnost příznaků pomocí několika otázek. Při únavě, úzkosti a dušnosti pomohou jednoduché dechové videocvičenia. Apka obsahuje ověřené informace o dlouhém covide a rady, jak ho zvládnout. Můžete si je přečíst nebo poslechnout jako podcast. V části Rady najdete Covidpediu, encyklopedii příznaků a způsobů, jak je řešit a také seznam lékařů, kteří mají s léčbou dlouhého covidu zkušenosti.

BodyFix.io – Speciální cviky například při bolestech páteře dle výběru fyzioterapeutů a trenérů přináší mobilní aplikace, kterou mohou pojištěnci Důvěry získat bezplatně. Obsahuje více než 300 cviků s různým zaměřením: například na zdravý záda, ploché nohy, posílení středu těla, jógu pro děti, ale i cvičení pro seniory či pilates. Apka obsahuje i dvoutýdenní rehabilitační plány, dechové a posilovací cvičení a úlevové polohy pro lidi po překonání onemocnění covid-19.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality